HALI YIKAMA

Malkoç Halı Yıkama olarak, sizlere profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halı yıkama, kaliteli ekip ve ekipman isteyen, ustalık, tecrübe, deneyim gerektiren tüm evlerin ihtiyacı olan bir hizmettir. Günümüzde kullandığımız değişik model ve değişik ipliklerle dokunan halı modelleri bulunmaktadır. Her halının kalitesine, modeline göre halı yıkama teknikleri bulunmaktadır. İplik halının özüdür, her iplik türü halıya farklı bir yapı ve renk zenginliği katar. Her ipliğin kendine has özelliği vardır. Bu nedenle halının iplik türüne göre yıkama hizmeti yapılır. Malkoç Halı Yıkama olarak, sizlere istanbul halı yıkamada en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz.


PROFESYONEL HALI YIKAMA

Profesyonel halı yıkama hizmeti malkochaliyikama.com evinizin gözdesi olan halıları en iyi yöntemler kullanarak temizliyor ve memnuniyet garantisi ile sizlere teslim ediyoruz.


HALI YIKAMA NEDEN ÖNEMLİDİR?

Halıya yapılan düzenli bakım, sıkışmış kirlerden aşınmayı, kir ve lekelerin görünürlüğünü minimize eder. Günlük hayatın sürdüğü ortamlarda düzenli ve sık olarak halıları elektrikli süpürge ile vakumlamak kirlerin halıya yapışmasını önlemede en uygun yoldur. Acil durumlar için evde leke sökücüler bulundurulabilir. Leke sökücü yoksa, kağıt havlu ile dökülen madde halı yüzeyinden emdirilmelidir. En düzenli temizlik yöntemleri uygulansa da yüzde yüz temizlik sağlanamaz. En etkili halı temizleme yöntemi, döner fırçalı halı yıkama makinaları ve halı şampuanı ile halının temizlenmesidir. Halı temizliğinde kesin bir çözüm istiyorsanız doğru yerdesiniz.


Neden Malkoç Halı Yıkama?

Neden sizi seçmeliyim? diye soracak olursanız; şöyle özetleyelim. Halınızın modeline, türüne, ipliğine göre yıkama tekniği kullandığımızı söyleyelim. Bu nedenle halılarınız kesinlikle zarar görmez ve ilk günki şıklığına, temizliğine kavuşur. Bu nedenle istanbul halı yıkama firmaları arasında en güveneceğiniz halı yıkama firması tabii ki biziz. Eğer halı yıkatmak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Kapalı Kurutma odaları neden önemlidir?

Halılarınız kapalı kurutma odalarında kurutulduğunda tam olarak kurumaktadır ve böylece küf nem rutubet gibi istenmeyen sorunlar ile karşılaşılmamaktadır. Dışarıda kurutulan halılar sürekli olarak toz toprak böcek gibi etmenlere maruz kalmakta ve sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Kapalı kurutma odalarımızda 4 mevsim halı yıkama hizmeti verilebilmektedir. Ozon teknolojisi ile halılarınızı dezenfekte etmekteyiz.

Yorumlar (1)

Coşkun BUCAK
2020-02-11 16:49:26

Deneme yorum içeriğidir.

Yorum Yazın